Euramcosafety

Arama, Kurtarma, Yardım Ve Alarm Malzemeleri

Ürün Kodu : cnk-526

TEMASSIZ AC VOLTAJ DEDEKTÖRÜ / HOTSTICK

Hotstick: Acil Durumlarda Voltaj Kaynağını Güvenli Mesafeden Temassız Olarak Tespit Ederek Sesli ve Işıklı Uyarı Verir

- Görüş alanının kısıtlı olduğu, sisli, dumanlı, gece ve karanlık ortamda, yagmurlu ve firtinali havalarda personel voltaj kaynağına yaklaştığını bilemez, bu nedenle her yıl birçok güvenlik, kurtarma ve itfaiyeci personel yaralanmakta ve hayatını kaybetmektedir.
- HOTSTICK hertürlü kötü görüş şartında güvenli mesafeden voltaj kaynağını tespit edrek temassız olarak sesli ve ışıklı uyarı verir, personelin yaralanmasını yada hayatini kaybetmesini önler. 
- HOTSTICK güvenli uzaklıktan yüksek ve alçak AC voltajı tespit ederek sesli ve ışıklı uyarı veren profesyonel kurtarma ve yardım personeli icin dizayn edilmiş bir emniyet cihazidir.
- HOTSTICK Voltaj kaynağına yaklaştıkça ses ve ışık uyarısı hızlanır, bu sayede voltaj kaynağına yakınlaştığınızı anlayabilir ve güvenli mesafede kalabilirsiniz. 
- HOTSTICK ilk müdehale kurtarma yardım personeli, arama kurtarma, itfaiye personli, polis ve emniyet kuvvetleri, kaza kırım ve yardım personeli, için dizayn edilmiş olmakla birlikte endüstriyel kullanımda elektrik personeli içinde idealdir. 
- HOTSTICK her kullanımdan önce çalıştırılması ile birlikte kendisini test eder, test sonucunu rapor eden sesli ve ışıklı uyarı verir, bu sayede cihazın uygun kriterlerde çalıştığından emin olabilirsiniz.
- HOTSTICK hassasiyet ayarları ve çalışma prensibi uzun yıllar boyunca bu alanda çalışan personelin uyarıları ve tecrubelerine gore dizayn edilmiştir. HOTSTICK Dizayn edilirken göz önüne alınan profesyonel personelin aşağıdaki geri beslemeleri dikkate alınmıştır.

  • Voltaj kaynağını tespit ettikten sonra voltajın kesildiğini sesli ve ışıklı uyarının sona ermesi ile tespit edebilirsiniz, güvendesiniz.
  • Hertürlü kötü görüş ortamında ve karanlıkta voltaj kaynağını güvenli mesafeden ve temassız olarak tespit edebilirsiniz, güvendesiniz.
  • Canlı kabloları ve kaynağı jeneratörlerde ve hatta su dolu havuzlarda dahi tespit edebilirsiniz, güvendesiniz.
  • Kurtarma yardım aracınızın etrafında canlı bir voltaj kaynağı olmadığını tespit edebilirsiniz, kurtarma yardım aracınız ilk müdehaleye hazır ve güvendesiniz.
  • HOTSTICK basit, kullanıcı dostu ve maliyet etkin bir güvenlik cihazıdır, bu cihazla öncelikle personelinizi korur, sonrasında yardım bekleyen insanlara kesintisiz hizmet verebilirsiniz, güvendesiniz.
  • Herhangibir operasyona başlamadan önce güvende oldugunu bilmek iyidir, HOTSTICK güvende olduğunuzu kontrol etmenizi sağlar.