Euramcosafety

Distributorlukler

Ticari dalış şirketi olarak 1966 yılından beri faaliyet gösteren EPRONS Ltd, sahada 40 yılı aşkın çalışma tecrübesine sahip dalgıç Severins Cernavskis tarafından kaza ve kurtarma işlerinde uzmanlaşan Riga grubu temelinde kurulmuştur.
 
Şirket, uzun yıllara dayanan çalışma deneyimine sahip yüksek vasıflı ticari dalgıçlar, Uzaktan Kumandalı Sualtı Araç pilotları ve sörveyörleri istihdam etmekte ve çok çeşitli yüksek kaliteli su altı hizmetleri sağlamak için özel teknolojiler, ulaşım, ekipman ve cihazlar kullanmaktadır.
 
EPRONS Ltd nin sahadaki birikimleri le Letonya merkezli kurulan EPRONS ROV Ltd şirketi, seri olarak imal ettigi ve özel sipariş ile imal edilen Uzaktan Kumandalı Sualtı Araçlar üretmektedir.
 
Uzaktan Kumandalı Sualtı Araçlar geliştirme ve üretme ve su altı teknik hizmetleri sağlama konusunda 20 yılı aşkın mühendislik tecrübesini birleştirerek uygun maliyetli ve yüksek kapasiteli sualti araclari uretiminde dunyada soz sahibi olmustur..
 
Edinilen tecrubeler ve birikim ile şu anda profesyonel sualtı teknolojisi pazarı için, özellikle su altı keşif, arama ve kurtarma ve ölçme görevleri için Uzaktan Kumandalı Araçlar tasarlamakta ve üretmektedir.

EPRONS ROW WEB


EPRONS ROW ÜRÜNLER