Kurumsal

Kurumsal

CenAk Muhendislik Savunma Sanayi ve Endüstriyel ihtiyaçlara en uygun, güvenilir, teknolojik ve maliyet etkin çözümleri sunmak amacıyla kurulmuş bir fimadır.

Personelimiz dünya silahlı kuvvetlerinin endüstriyel çözüm ortakları ile birlikte geliştirdiği ürünleri ve endüstriyel alanda lider konumdaki firmalardaki gelişmeleri takip eder. Bu gelişmeleri yerli endüstriye ve savunma sanayiine kazandırmak, mümkünse yerli ve yabancı üretim işbirliği yapmak için uzman kadrosu ile girişimde bulunur.

Urunlerimiz minimum 2 yıl garantili ve 10 yil yedek parca garantilidir, urunler arasinda bulunan Çin menşeili ürünler, CenAk Mühendislik tecrübesi ve birikimi ile özel olarak ürettirilmiştir, bütün ürünlerimizi öncelikle kendimiz beğenir, kullanır ve test ettikten sonra sizlere ulaştırırız.

Personelimiz sizin dilinizi konuşur, sorunlarınızı sizler gibi düşünerek çözer, işletmenizin çözüm ortağı olmayı hedefler.

Lutfen urunlerimiz ve web sayfamız ile ilgili menfi yada müsbet öneri ve ikazlarınız için bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.

CenAk