Distributorlukler

Distributorlukler

EGA Master S.A. profesyoneller ve endüstriyel kullanım için yüksek kaliteli, özel alanlarda çalışmak için yada normal çalışma için el aleti, alet, avadanlık, takımlar üreten İspanya menşeili bir firmadır. Üretilen malzemelerin kullanım alanı özellikle petrol, gaz rafinerileri, kuyulari, transfer ve dolum tesisleri, madencilik, hava araçları, otomotiv, sivil ve askeri mühendislik alanlarıdır.

EGA Master El aletleri, boru aletleri, 1000V izoleli aletler, ESD (antistatik aletler), Spark yapmayan Titanyum aletler, Düşmeye karşı korumalı aletler, Alet kontrol sistemi, Hidrolik ve Pnömatik Sualtı aletleri, ATEX sertifikalı güvenli kullanıma yönelik patlama korumalı alet ve gereçlerin topluca üretimini yapan tek üreticidir.

EGA Master ın ürettigi bütün ürünler imalat hatalarına karşı ömür boyu garantilidir.

EGA MASTER S.A. ISO 9001 ve ISO14001 sertifikasına sahip olup el aleti üretiminde standard belirleyen bir üretici olmasıyla birlikte Avrupa Topluluğu EFQM (toplam kalite ödülü) almıştır.

EGA MASTER S.A. üretiminin 85% den fazlasını 150 den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

EGA MASTER S.A. halen 200 den fazla patent e sahip olup cirosunun 6% sını AR-GE çalışmalarına ayırmaktadır.

Exxon Mobil, Shell, BHP Billiton, Siemens, Philips, Airbus, Coca Cola, Nissan-Renault, UN ve NATO gibi firma, kurum yada enstitü EGA Master aletlerini kullanmaktadır.EGAMASTERS ÜRÜNLERİEGAMASTER WEB