Distributorlukler

Distributorlukler

Darley 1908 Yılından beri bütün dünyada yangın söndürme ve emercensi kullanıma yönelik malzeme, ekipman ve egitim hizmetleri vermektedir. Darley firmasının merkezi Itasca Ilinos de, mühendislik, araştırma geliştirme ve operasyon merkezi ise Oregon dadır.

W. S. Darley & Co. Yangın söndürme teknolojilerinde yüz yıldan fazla ve dört nesildir öncü bir firma olmuştur. Darley ailesi sadece malzeme üretimi ve satis sonrasi servis vermez aynı zamanda bütün dünyadaki yangın söndürme organizasyonlarının, kullanicilarin sorunlari ile direkt ilgilenerek her konuda çözümler üretmeyi görev edinmistir. Darley finansal olarak yüksek stabilitede bir standart sergileyen nadir firmalardandır.

Darley yangın söndürme araçları ve arazözleri, Champion yangin söndirme pompalari Yüretir ve Yangin söndürme ekipmanlari ile emercensi kullanim ekipmanlarini uluslararasi olarak pazarlar. Yüz yili askin tecrubesi ile W.S. Darley Co. musteri iliskileri ve memnuniyetini ilk planda tutan yangin söndürme ve emercensi ekipmanlar marketinde ön saflarda yer alan bir firmadir.


W.S.DARLEY CO. ÜRÜNLERİW.S.DARLEY CO. WEB