Euramcosafety

Manyetik Olmayan Titanyum Alaşım El Aletleri

Ürün Kodu : cnk-513

1000V, IEC 900 resp. DIN EN 60 900

Manyetik Olmayan Titanyum Penseler

Titanyum el aletleri yütksek teknoloji ürünü titanyum alaşımdan imal edilmektedir. 6AI-4V Titanyum alaşımı havacılık, uzay teknolojileri, askeri kullanım ve patlama riskli yiyecek içecek üretim sektorunde guvenle kullanılmaktadır. Titanyum alaşım özellikleri nedeniyle çelik kullanımının münkün olmadığı çok geniş bir alanda özel, kritik ve nonmanyetik uygulamaların mekanik, teknolojik ve güvenlik isteklerini karşılar. Yiyecek içecek sektörü, hassas elektronik üretim, laboratuar uygulamaları, medikal sektör, enerji santralleri gibi birçok üretim alanı kısıtlamalardan dolayı nonmanyetik alet ihtiyaçlarını Titanyum alaşım aletlerle karşılar. 

Bütün el aletleri ISO 9001-2000 standardizasyonuna göre üretilir ve ağır bir kalite kontrol sürecinden sonra servise sunulur, el aletleri TÜV-Rheindland/Almanya tarafından sertifikalandırılmaktadır.

 

KULLANIM & GARANTİ TALİMATI: 
• Titanyum alaşım el aletleri bileşiminde karbon olmadığı için yüksek ısıl işleme tabi tutularak sertleştirilmesimkansızdır. Bu nedenle geleneksel çelik el aletleri sertligine ulaşması teknik olarak mümkün değildir. Çelik sertligine ulaştırılamaması nedeniyle kullanım aşamasından kapasitesinin üstünde zorlanmamak için itina gösterilmelidir. 
• Titanyum alaşım el aletleri amacına uygun olarak kullanılmalıdır, 
• Titanyum alaşım el aletleri nonmanyetik uygulamalar için tek başına yeterli değildir, aletleri kullananlar diğer eşyaların, giysilerin veya diğer malzemelerinde nonmanyetik olmasına dikkat etmelidir. 
• Titanyum alaşım el aletleri kısıtlı ömür boyu garanti ile verilir. Kullanıcının hatası haricinde kullanımaz duruma gelen bir el aleti ücretsiz olarak değiştirilir yada tamir edilir. Herhangi biryanlış kullanım, yıllara bağlı eskime ve aşınma garanti dışı olarak kabul edilir.

 

KOD
     
71646 160 150
71647 200 250