Euramcosafety

Yüksek Sıcaklık ve Basınca dayanıklı Sızdırmazlık Bileşenleri

Ürün Kodu : cnk-78

Deacon 770-L-P (90-550°C)

- Mükemmel dolgu oluşturur

- Fırça ile uygulanabilir

- Uzun raf ömrü ile güvenle kullanılır

Açıklama :

770 Deacon , termal macun pasta şeklinde (P) ya da sıvı ( L) şeklinde kullanılabilen yüksek sızdırmazlık bileşiğidir. Yüksek sıcaklık ve basınç gerektiren uygulamalarda güvenle kullanılır. Sıcaklıkla aktive olarak yüzeylerde mükemmel bir tabaka oluşturur (90-550°C). Deacon 770 oluşturduğu film tabakası yüzeylere yapışmaz, dolayısı ile gelecekte yapılacak onarımlara engel olmayacaktir, yüzeyler onarım yada bakım için söküldüğünde yüzeylerden kolaylıkla ayrılır. Deacon 770 kullanım sonrası tam olarak kurudugunda sonradan oluşak ısıl değişimlerden hiçbirşekilde etkilenmez, 

Uygulama Sıcaklıkları : Müşteri geri bildirim raporlarında 760 ºC kadar herhangibir deformasyon göstermediği bildirilmiştir.

Tavsiye Edilen Uygulamalar : Deacon 770-İnce bütün gasketlerle birlikte yada sadece kendisi gasketi conta olarak kullanılabilir. Gasketlerle yada direkt kullanıldıgında gasket ve flençlerin/yüzeylerin üstünde bulunan materyal bozukluklarını ve pürüzleri kapatır. Metal-metal yüzeylerde düşük toleranslı yüzeylerin sızdırmazlıgını güvenle sağlar.

Deacon 770-İnce mala, fırça yada benzeri bir malzeme ile kalafat seklinde sürülebilir, ince bir film tabakası oluşturarak en fazla kaçaklara neden olan yüzeylerdeki pürüz ve girinti çıkıntıları kapatır. 

Fittingler, Türbin Gövdeleri ve birleşme yerleri, Dişli Parçaları, Bütün Metal-Metal yüzeyler, Pompa gövdeleri ve birleşme yerleri, Kaçak olan gasketler, Kazanlar, Isı ve basinca maruz kalan Kapılar/kapaklar, stim ve buhar tutucular, kanal sistemleri, gözetleme ve seviye camları, Flanşlar, Civata ve Somunlar, Eşanjörler, gasket kaplamaları, Egzoz Sistemleri.

Diger ürünlere Göre Üstünlükleri : Kolay uygulama, tam sertleşmeden önce conta kıvamına gelme ve şekillendirilebilme, hızlı ve kolay onarım, Yüksek basınc ve sıcaklık tolerasnları, yüksek kimyasal mukavemeti, sıcak hava, solvent, petrol türevleri, alkoller ve hidrokarbonlara dayanım. Mekanik seal oluşturması, yüksek kaplama ve nüfuz etme özelliği, termal değişimlerden etkilenmemesi, bütün gasket ve contalarla kullanılabilmesi.

Tipik Uygulamalar : Contalar Leaking Türbin Bölünmüş Gövde , Metal eklemler Herhangi Metal , Pompa Gövde , Kazanlar , Dişli Parçaları , Kapılar, Buhar Tuzaklar , Yığınlar, Gözetleme Camları , Flanşlar , Civata ve Somun , Eşanjörler , Contaların üstünde sızdırmazlık oranını arttırmak için

Kür : Deacon 770 - L sertlestirmek icin Deacon 103 - P Hızlandırıcı kullanılabilir.

Ticari Sunum Şekli : 296ML tüp, 473ML, 946ML, 3.87L Kutu (10.3 fl. oz. tube, pint, quart, gallon.)