Euramcosafety

Yüksek Sıcaklık ve Basınca dayanıklı Sızdırmazlık Bileşenleri

Ürün Kodu : cnk-77

Deacon 8875-İnce 65-990°C 

Açıklama : Deacon 8875-İnce ısıyla aktive olan yüksek sıcaklık ve basınclı devre ve cihazlarda kullanılan pasta şeklinde bir sızdırmazlık macunudur. Sıcaklık arttıkca mekanik salmastra haline ulaşır. Deacon 8875-İnce bir yapıştırıcı degildir, uygulandığı malzemeleri birbirine yapıştırmaz, daha sonra yapılacak onarım ve bakımlar iöin uygulama yapılan yerleri sökülmesini zorlaştırmaz. Uygulama bittikten sonra oluşacak Termal değişimlerden etkilenmez.

Uygulama Sıcaklıkları : 65-990°C

Tavsiye Edilen Uygulamalar : Deacon 8875-İnce bütün gasketlerle birlikte yada sadece kendisi gasketi conta olarak kullanılabilir. Gasketlerle yada direkt kullanıldıgında gasket ve flençlerin/yüzeylerin üstünde bulunan materyal bozukluklarını ve pürüzleri kapatır. Metal-metal yüzeylerde düşük toleranslı yüzeylerin sızdırmazlıgını güvenle sağlar.

Deacon 8875-İnce mala yada benzeri bir malzeme ile kalafat seklinde sürülebilir, ince bir film tabakası oluşturarak en fazla kaçaklara neden olan yüzeylerdeki pürüz ve girinti çıkıntıları kapatır. 

Fittingler, Türbin Gövdeleri ve birleşme yerleri, Dişli Parçaları, Bütün Metal-Metal yüzeyler, Pompa gövdeleri ve birleşme yerleri, Kaçak olan gasketler, Kazanlar, Isı ve basinca maruz kalan Kapılar/kapaklar, stim ve buhar tutucular, kanal sistemleri, gözetleme ve seviye camları, Flanşlar, Civata ve Somunlar, Eşanjörler, gasket kaplamaları, Egzoz Sistemleri.

Diger ürünlere Göre Üstünlükleri : Kolay uygulama, tam sertleşmeden önce conta kıvamına gelme ve şekillendirilebilme, hızlı ve kolay onarım, Yüksek basınc ve sıcaklık tolerasnları, yüksek kimyasal mukavemeti, sıcak hava, solvent, petrol türevleri, alkoller ve hidrokarbonlara dayanım. Mekanik seal oluşturması, yüksek kaplama ve nüfuz etme özelliği, termal değişimlerden etkilenmemesi, bütün gasket ve contalarla kullanılabilmesi.

Ticari Sunum Şekli : 296ML tüp, 473ML, 946ML, 3.87L Kutu (10.3 fl. oz. tube, pint, quart, gallon.)